tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsWARSZTATY "ZIELONA SZKOŁA ŻYCIA"
 W ramach IX Światowego Dnia Citi dla Społeczności wolonatariusze Citi zaprosili naszych starszych wychowanków do udziału w projekcie "Zielona Szkoła Zycia" w podwarszawskiej Bajkowej Zagrodzie (w dniach 15-17 czerwca 2014 r.). Celem warsztatów była pomoc w przygotowaniu do dorosłości, nabycie praktycznych umiejętności takich jak: samodzielne przygotowanie posiłków, planowanie budzetu, samodzielne zakupy w sklepie oraz przez internet. Ponadto nasi wychowankowie przeliczyli koszt jednego posiłku obiadowego wykonanego samodzielnie z zakupionym w sklepie czy restauracji, poszerzyli swoją wiedzę na temat właściwej diety, piramidy zywienia oraz zakładania konta bankowego. We wszystkich aktywnościach naszych wychowanków wspierali wolontariusze Citi, którzy starali się uatrakcyjniać wszystkie formy zaplanowanej działalności tak, by była ona jednocześnie pracą jak i świetną zabawą. Dodatkową atrakcją zorganizowaną przez Kasię Kruzę właścicielkę Bajkowej Zagrody i jej przyjaciół był rejs Omegą po Zalewie Zegrzyńskim oraz ognisko ze śpiewem przy akompaniamencie gitar. Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali i poprowadzili warsztaty "Zielona Szkoła Zycia" oraz całej Bajkowej Zagrodzie, która kolejny raz nas ugościła zgodnie z tradycją "czym chata bogata".
Program Wolontariatu Pracowniczego Citi jest jedną z największych i najstarszych tego typu inicjatyw w Polsce. Już od 9 lat poprzez program wolontariatu Bank inspiruje swoich pracowników do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami przy realizacji róznorodnych przedsięwzięć społecznych.
Światowy Dzień Citi dla Społeczności jest jednym z najwazniejszych projektów prowadzonych w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego Citi. Jest to ogólnoświatowy projekt Citi, realizowany corocznie w ramach którego pracownicy Banku wraz z rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi, starają się rozwiązać konkretne problemy występujące w bliskich im społecznościach. Realizowane projekty mają rózny charakter: są to warsztaty p[lastyczne dla dzieci, zajęcia z zakresu edukacji finansowej dla dorosłych, odnawianie domów dziecka, pomoc schroniskom i akcje krwiodastwa. W 2013 roku w działania w ramach Światowego Dnia Citi dla Społeczności wolontaruiusze Citi wraz ze znajomymi i rodzinami zaangazowali się 1810 razy, realizując 132 projekty skierowane do ponad 17 000 potrzebujących z 14 województw w Polsce

1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno