tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsV Ogólnopolski Festiwal Radosnych Serc
Tecza Kutno 448T4NExa6YlMmZqqqlAGMS2J2Rn.jpg18.04.2009 r. w Łodzi odbyły się eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc organizowanego przez Fundację Nowe Pokolenie w Hołdzie Janowi Pawłowi II dla wychowanków domów dziecka.

W konkursie tym wzięli również udział nasi wychowankowie. W kategorii recytacja do 12 lat z wierszem "Żuraw i czapla" J.Brzechwy wystąpiła Weronika, w kategorii recytacja powyżej 12 lat udział wzięły: Marta, która recytowała wiersz pt. "Z pamiętnika noworodka" J. Kosiatego oraz Klaudyna- w jej wykonaniu jury i uczestnicy usłyszeli wiersz J.I. Kraszewskiego pt. "Dziad i baba".#

W kategorii muzyka wystąpiły: Iza z piosenką "Nauczę Cię żyć", Edytka, która zaśpiewała utwór pt. "Ufoludki" i Weronika z piosenką "Ta Dorotka". Nasza grupa taneczna "Tęczowy kwartet" w składzie: Iza, Marta, Klaudyna i Eryk zaprezentowała się w kategorii taniec. Choreografia miała charakter tańca nowoczesnego z elementami salsy. We wszystkich kategoriach konkurencja była bardzo duża, ogółem wzięło udział ponad stu uczestników, przez co szanse na nagrody stały pod znakiem zapytania. Na szczęście nasza uzdolniona młodzież dała z siebie wszystko i wyrecytowała sobie I miejsce (Marta) i III miejsce (Klaudyna) oraz wytańczyła III miejsce. W nagrodę wszyscy laureaci wezmą udział w finale V OFRS, który odbędzie się 6 i 7 czerwca 2009 roku w Bydgoszczy.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno