tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsJasełka
Wieczór wigilijny przypadł w "naszym domu" 21 grudnia 2009 roku. Jest to dla nas wszystkich - wychowanków, "cioci" dyrektor i pracowników niezwykle uroczysty i pełen ciepła czas.
Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście, m.in. Pan Jerzy P. ze Starostwa w Kutnie, Pani Dyrektor PCPR i Pani inspektor, zaprzyjaźnieni duszpasterze z parafii Woźniaków i parafii pw. Jana Chrzciciela w Kutnie, nauczyciele, Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Nadzieja" w Żychlinie - "ciocia" Bożena G., goście z Holandii, usamodzielnieni wychowankowie i wiele innych zaprzyjaźnionych osób.#
Wieczór ten rozpoczęła "ciocia" dyrektor powitaniem wszystkich przybyłych i oddała głos dzieciom, które przygotowały przedstawienie wigilijne - Jasełka pod czujnym okiem "cioci" Małgosi W., Olgi K.
Jak co roku występ młodych artystów dostarczył wszystkim wzruszeń i uśmiechu. Oglądający nagrodzili ich gromkimi brawami.
Po przedstawieniu zebrani przeszli do innej sali, gdzie rozdano opłatek i nastąpiło składanie sobie życzeń świątecznych i dzielenie się opłatkiem. Trwało to długo, gdyż każdy chciał złożyć życzenia swoim kolegom, koleżankom, "ciociom", "wujkom" i przybyłym gościom. Nie brakowało przy tym łez wywołanych wzruszeniem i śmiechu z radości uczestniczenia w tym najpiękniejszym w naszej tradycji święcie.
W końcu "ciocia" dyrektor zaprosiła wszystkich do stołu wigilijnego, pięknie przystrojonego na tę okazję przez "ciocię" Asię K., "ciocię" Miecię W., "ciocię" Dorotę J. Przy suto zastawionych stołach, po zaspokojeniu głodu, odśpiewano kolędy.
Na koniec wieczoru przybył Święty Mikołaj wraz ze swoimi elfami i hojnie obdarował wszystkie dzieci i dorosłych.
Dziękujemy Ci, Święty Mikołaju i serdecznie zapraszamy za rok!!! Nie zapomnij o nas!!!
Nie ma takiej galerii !
1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno