tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsDebata - Wagarom mówię NIE!
W dniu 23 listopada 2009 roku odbyła się debata na temat: "Wagarom mówię NIE!" Spośród wychowanków wybrano dwie drużyny. Jedna z nich przytaczała argumenty, iż nie warto chodzić na wagary, natomiast druga opowiadała się za wagarami. Pierwszą drużynę wspomagała ciocia pedagog - Katarzyna G., zaś drugą - ciocia Dorota J. Drzewko decyzyjne przygotowała ciocia Beata N., a decyzje przytaczane przez wychowanków zapisywała na nim ciocia Agnieszka Cz. Przyczyny chodzenia na wagary zapisane anonimowo na kartkach przez wszystkich wychowanków placówki, zebrała i uporządkowała ciocia psycholog - Asia B.
W debacie uczestniczyli zaproszeni goście - Panie: Dyrektor i pedagog Gimnazjum nr 3, doradca zawodowy z OHP - Pani Małgorzata K. oraz Pan policjant.#
Debatę rozpoczęła "ciocia" dyrektor, która serdecznie powitała wszystkich obecnych i oddała głos Pani Dyrektor Gimnazjum nr 3. Następnie na temat wagarów wypowiedziała się Pani pedagog -Dorota Cz., a o konsekwencjach wagarów, zwłaszcza tych niebezpiecznych i niezgodnych z prawem mówił Pan policjant. Pani Małgorzta K. - doradca zawodowy OHP ukazała możliwości na rynku pracy, jakie otwierają się przed tymi, którzy chodzą do szkoły i zdobywają wykształcenie niezbędne w osiąganiu kolejnych szczebli kariery zawodowej.
Podsumowanie debaty nikogo nie zdziwiło, gdyż większość obecnych spodziewała się takiego wniosku, a mianowicie - NIE WARTO CHODZIĆ NA WAGARY!  

1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno