tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsNIE MA JAK W RODZINIE-X INTEGRACYJNY PIKNIK RODZINNY
 W piątek 9 czerwca Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa Skarbów” we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie , Stowarzyszeniem Pomocy „Laris” oraz Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Tęcza” w Kutnie zorganizowało  X PIKNIK RODZINNY  – promujący pieczę zastępczą organizowany w ramach programu „Nie ma jak w rodzinie” - relizowanego na rzecz wspierania rodzinnej pieczy zastępczej a współfinasowany ze środków Zarządu Województwa Łódzkiego w ramach realizacji zadania publicznego DZIAŁANIA Z ZAKRESU SYSTEMU PIECZY ZASTĘPCZEJ- PROGRAMY  NA RZECZ WSPIERANIA RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ organizowanego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. 

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Kutnowski, który w roku jubileuszu 150 lecia Powiatu Kutnowskiego pragnie podkreślić znaczenie osób tworzących rodziny zastępcze dla dzieci, które nie mogą być wychowywane przez rodziców biologicznych.Uczestnicy spotkania mieli możliwość korzystania z wielu atrakcji. Integracyjne pikniki maja na celu przede wszystkim promocję pieczy zastępczej w środowisku lokalnym, integrację rodzin zastępczych oraz są aktywną formą spędzenia czasu wolnego.

 Nadmienić należy, że Stowarzyszenie „Wyspa Skarbów“ w tym roku obchodzi jubileusz 10-ciolecia. Z tej okazji podczas Pikniku zostały wręczone okolicznościowe grawertony dla osób i instytucji wspierających realizację zadań statutowych stowarzyszenia.


1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno