tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsDZIEŃ I BABCI I DZIADKA
Dnia 16.01.2014 r. koło plastyczne "Pop Art" wraz z opiekunami: Dorotą Jaśkowiak i Joanna Kapicą oraz Samorządem Wychowanków POW "Tęcza" w Kutnie juz po raz trzeci zorganizowało spotkanie integracyjne z okazji Dnia Babci i Dziadka w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy MOPS Kutno. Wychowankowie naszej placówki zaprezentowali swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, co spotkało sie z ogromnym zadowoleniem zgromadzonych gości.
Spotkanie to było wstepem do wzajemnej współpracy międzypokoleniowej w ramach realizacji programu artystyczno-edukacyjnego "Dla domu z pomysłem" realizowanego w okresie od stycznia do czerwca 2014r.
Podopieczni DDPS oraz wychowankowie placówki będą spotykać się cyklicznie realizując zajęcia programu, wymieniać się doświadczeniami, tworzyć ozdoby wykonane na drutach i szydełkiem, dekoracje zdobione techniką decoupage.
Mamy nadzieję, iż wspólne spotkania przyniosą wychowankom i podopiecznym dziennego domu wiele radości, zadowolenia, satysfakcji i miłych wspomnień.

1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno