tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsWieczór Kolęd
Pełna ciepła atmosfera po świętach Bożego Narodzenia trwa w naszym domu o wiele dłużej niż gdzie indziej. Do tradycji zapisał się już u nas Wieczór Kolęd, który jest bardzo uroczysty, a jednocześnie pełen rodzinnego nastroju.

W tym roku przypadł na dzień 20 stycznia. Na zaproszenie dyrekcji i wychowanków licznie przybyli goście nie tylko z Kutna, ale również z Warszawy. To właśnie dzięki firmie "Egmont Polska" mieszczącej się w stolicy, św. Mikołaj mógł spełnić marzenia naszych wychowanków, którzy jeszcze przed świętami szczerze opisali w listach do niego swoje pragnienia.

Wieczór Kolęd rozpoczął się przedstawieniem Jasełek, przygotowanym przez naszych "milusińskich". Występ bardzo się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy usiedli przy zapalonych świecach i pięknie nakrytych stołach. Rozpoczęło się wspólne śpiewanie kolęd. Były również występy solo bardziej utalentowanych dziewczynek.#

Odbyły się też liczne konkursy, podczas których było wiele śmiechu i zdrowej konkurencji.

W końcu nadeszła długo oczekiwana chwila - rozdanie prezentów. Dwie urocze Śnieżynki w postaci przedstawicielek firmy "Egmont Polska" - pani Marty Kani i pani Barbary Postek wręczyły dary od św. Mikołaja wszystkim dzieciom - tym dużym i tym małym, spełniając tym samym ich marzenia.

Jaka szkoda, że na następne takie spotkanie musimy czekać aż ROK!!!

1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno