tecza kutnoTęcza
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kutnie
      
panel administratora
Aktualności
Kontakt

ul. Karłowicza 1
99-300 Kutno

www.teczakutno.pl
tecza_kutno@o2.pl

tel/fax. +48(24)253-31-72

Nasi przyjaciele
newsWakacje
Wreszcie upragnione wakacje. W tym roku czeka nas wiele atrakcji.
Najpierw będziemy uczestniczyć w półkoloniach zorganizowanych przez Oratorium bł. brata Michała Rua w Woźniakowie. Dzięki ich uprzejmości  czworo naszych podopieczntch wypoczywać będzie także na obozie  w Zakopanem. Wypoczynek ten został współfinansowany przez Stowarzyszenie  Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczychn  "Wyspa Skarbów", które pozyskało  środki finansowe             z Fundacji WBK Banku Dziecięcych Uśmiechów.
 
Później wyjedziemy na wypoczynek pod namiotami do Ruciane Nidy zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe ks. Mirosława Mikulskiego w ramach 47 obozu sportowego "Tygrysy 2009".

W lipcu dzięki hojności sponsorów min.Bank Dzięcięcych Uśmiechów Fundacji WBK, Fundacji Kolorowy Świat Dziecka, ING Banku Śląskiego, zakładów   z terenu Kutna        i okolic: Polfarmex, AMZ, Eko- Serwis, WIEiBiB Dariusz Kołodziejski oraz anonimowych darczyńców, będziemy uczestniczyć w obozie wypoczynkowo - ekologicznym "Ekotęczowe spotkania z przyrodą" nad przepięknym jeziorem Rajgrodzkim na Mazurach.

Dzięki uprzejmości Fundacji "Przyjaciółka" jeden z naszych podopiecznych będzie miał możliwośc spędzenia wolnego czasu na obozie terapeutycznym w Koszarowej koło Żywca.

Pod koniec lipca wyjedziemy do Bajkowej Zagrody na ostatni etap warsztatów twórczych "Podróż w głąb siebie poprzez sztukę i zabawę" , których organizatorem jest Fundacja Pricewatherhause i Fundacja Banku Krajowego.
 

1
Ułatwienia
Czcionka:
BIP Tęcza Kutno
Przekaż 1% podatku
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Rozlicz PIT Online
1Sonda

 
 
 
 
   

1
1Galeria
1Powiat Kutno

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiego
Ostatnie informacje:

Polityka prywatności
Nasi przyjaciele:
Tecza Kutno